Listopad 2010

▼ONLINE filmy!▲

29. listopadu 2010 v 19:13 | Selly |  EXTRA
Ahojky takže rozhodla jsem se že když je na ostatních stránkách *Filmy Online* Tak že bych je sem taky dala! Napište svůj názor! Tak Ahoj zase příště!!!

Miley Cyrus: "To byl trapas"

26. listopadu 2010 v 20:09 | Selly |  Jiné CELEBRITY

Miley Cyrus: "To byl trapas!"

STARS: Miley Cyrus:
Zdroj: Profimedia.cz- Bravo.cz
Disney star zazářila v klipu skupiny Rock Mafia The Big Bang! Při jeho natáčení se ale podle svých slov pořádně zapotila...
Důvod? Ve videu se totiž několikrát vášnivě líbá s kanadským hercem a modelem Kevinem Zegersem (zahrál si například v seriálu Dr. House a brzy se objeví v Upířích denících).

S tím by ovšem zkušená herečka neměla mít žádný problém: "Obvykle si žhavé scény docela užívám. Jenže Kevin chodí s někým, s kým já teď velmi úzce spolupracuji," vysvětli Smiley s tím, že jméno dotyčné slečny neprozradí.

Nejhorší prý bylo, když se hercova přítelkyně přišla podívat na natáčení: "Vůbec jsem se Kevina nechtěla dotýkat, když byla na place. Přemlouvala jsem režiséra, ať líbací scény posuneme na později, ale on se nenechal," směje se star.

"Vášnivé momenty mají určitě ve filmech své místo a raději je točím s někým, koho znám než s někým cizím, ale tohle bylo vážně moc," řekla k tomu ještě Miley.

Na trapné natáčení už ale hvězda dávno zapomněla a věnuje se něčemu mnohem příjemnějšímu: zítra (23.11) oslaví své 18 narozky, a tak plánuje velkou party: "Oslava bude po udílení American Music Awards." Na večírku prý nebude chybět Justin Bieber, Taylor Swift, Katy Perry, Kesha nebo Christina Aguilera.

*Prosím pomocte mi*

24. listopadu 2010 v 17:01 | Selly |  EXTRA
*Vím že je to možná trapný ale...V půlce stránce vidíte ten obrázek kopírujte ze zdrojem a já fakt nevím,co mám dělat!!!...Prosím napište koment co mám dělat jinak děkuju za radu...!

Harry Potter a Relikvie Smrti *ONLINE* s CZ titulkami

24. listopadu 2010 v 16:57 | Selly |  *Harry Potter*
Scháním jak můžu,a jediné co jsem našla je bud v EN jazyce,nebo EN jazyce + CZ titulky...! Takže jsme Vám už jsem dala film v EN a ted vám dám sem s CZ titulkami... Upřímně kvalita je děsná ale lepší něco než nic že? :]] No snad si to aspon užijete a pokud jste to viděli v kině tak se na to koukněte i ted...:]] Tak už nebudu dál Extra rozepisovat ale teda ta soutěž o NEJ příběh z kina nák vázne takže pokud chcete vidět něco víc,tak jdete na Rubrika "Harry Potter" kde jsou veškteré informace: Včetně můj email: 9kacaba7@seznam.cz (na tento Email posílejte vaše příběhy) Díky a Ahojky :]


Harry Potter and The Deathly Hallows ONLINE-English

21. listopadu 2010 v 11:44 | Selly |  *Harry Potter*
Ahoj zkoumala jsem po internetu různé zahraniční stránky a pro ty co neviděly "Harry Potter a relikvie smrti" tu pro Vás mám celý film OnLiNe! Bohůžel je anglicky ale aspon to než nic! Dyštak se koukněte je to supr! :]] ♥

(Pokud se Vám video nezobrazí klikněte ZDE!!! Za kvalitu i za zvuk neručím)

►LaDy GaGa◄ On Prague 17/11/2010

20. listopadu 2010 v 11:55 | Selly |  Jiné CELEBRITY
►LaDy GaGa◄ To v Praze 17.listopadu pořádně rozjela v O2 Aréně!!! Bylo to úlně celé vyprodané!!! A Lady Gaga ohromila svoje fanoušky na 100%! Tady pro Vás co jste tam nebyly mám pár videí!!! ►LaDy GaGa◄ Ale i docela spletla ochranku protože přijela jen o 1.den před svým ►Tour...►LaDy GaGa: The MosteR Ball TouR◄Ubytovala se v LuXusním hoTelu v Praze **Prezidenstký ApraTrmá**....
No budete semnou souhlasit pokud řeknu: ►ShE veRy veRy craZy  girL◄ :]]

A ještě pro Vás ♥NeW♥ ♥CooL♥ Singl ►LaDy GaGa: Dance In The DarK◄

**Omluva**

19. listopadu 2010 v 16:50 | Selly |  EXTRA
Omlouvám se pokudse Vám v půlce stránce oběvujeobjevuje obrázek "Kopírujte pouze ze zdrojem snažím se najít kde je chyba ale zatím jsem žádnou nenašla. Děkuju za pochopení!

*ONLINE* Harry Potter a Princ dvojí krve

19. listopadu 2010 v 16:35 | Selly |  *Harry Potter*
6.Díl o hlavním hrdinovy "Harry Potter"*ONLINE* Harry Potter a Fénixův řád

19. listopadu 2010 v 16:33 | Selly |  *Harry Potter*
5.Díl (podle mne jeden z nejlepších) o hlavním hrdinovy "Harry Potter"


*ONLINE* Harry Potter a Ohnivý pohár

19. listopadu 2010 v 16:29 | Selly |  *Harry Potter*
4.Díl o hlavním hrdinovy "Harry Potter"

(Pokud se Vám to nezobrazuje KLIKNĚTE ZDE!!!)

*ONLINE* Harry Potter a Vězen z Azkabanu

19. listopadu 2010 v 16:26 | Selly |  *Harry Potter*
3.Díl o hlavním hrdinovy "Harry Potter"


*ONLINE* Harry Potter a Tajemná komnata

19. listopadu 2010 v 16:25 | Selly |  *Harry Potter*
2.Díl o hlavním hrdinovy "Harry Potter"


*ONLINE* Harry Potter a Kámen mudrců

19. listopadu 2010 v 16:23 | Selly |  *Harry Potter*
1.Díl o hlavním hrdinovy "Harry Potter"


Nová RUBRIKA....*About Harry Potter*

19. listopadu 2010 v 16:21 | Selly |  *Harry Potter*
Ahojky napadlo mne aby byl TENTO blog i o Světovém Filmu: Harry Potter! Co v této rubrice bude? *1*Bude tu vše o Harrym Pottrovy a ostatních postav z tohoto filmu* *2* Budou tu VŠECHNY díly ONLINE!* *3* Obrázky které jste možná neviděli!* *4* A veškerá videa!* !!!5!!! VŠECHNO CO TU NAJDETE BUDE VYHLEDÁVÁNO S PÉČI I NA ZAHRANIČNÍCH STRÁNKÁCH TAKŽE OD VÁS OČEKÁVÁM ŽE UVEDETE ZDROJ!

Snad se Vám tato nová rubrika bude líbít stejně jako mne!!Mějte se hezky!
HP7 upravene logo

♥Harry Potter a Relikvie Smrti část 1♥

18. listopadu 2010 v 18:52 | Selly |  *Harry Potter*
Čauky lidičky určitě do Vašich kin se dostavil *Harry Potter a Relivie Smrti část 1*
Tak pochlupte se kdo tam byl Já tam jdu s kámoškama v sobotu takže se těším! Čtu i knížku a zdá se mi to skvělý...Ale chci slyšet i Vaše názory! Takže VYHLAŠUJU SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ PŘÍBĚH Z KINA O FILMU *HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI ČÁST 1*!!!!
Takže vymýšlejte příběhy a posílejte na můj email! Můj Email najdete v rubrice EXTRA! Takže kdo hledá tak najde můj Email a pošle mi čarovný příběh HP7!
Jsem velký fanoušek Harryho takže poznám když to třeba přepíšete z knížky
Tak at vyhraje ten nejlepší autor soutěž trvá do 1.12.2010!!! Takže Ahojky a Mějte se!

Trailer CZ:
HP7 upravene logo

►18 Narozeniny Seleny Gomez-Dorty ◄

16. listopadu 2010 v 15:08 | Selly |  *Selena Gomez*
Čauky takže vím že Selly měla narozky dávno ale pokud někdo neviděl jaký měla dort tak se tady koukněte...Vlastně neměla dort jeden ale dva! A jsou rozhodně Đ.O.K.O.N.A.L.Í.!

Dorty
Dort

♥Selena-UNICEF Ghana♥

16. listopadu 2010 v 15:01 | Selly |  *Selena Gomez*
Ahojky lidičky ted na Officiální stránce na FB jsem našla Selenu Gomez v Africe se společností UNICEF! Je to už docela starší informace ale myslím že je to od Seleny moc laskavé.Věčina celebrit by tohleto neudělala. Selly Také posílá měsíčně do UNICEF několik tísíc... Tady je pár foteček z Africké vesničky Ghana! ♥


Ghana1

Ghana2
Ghana3
Ghana4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Selenina Celá Filmografie!!

15. listopadu 2010 v 17:41 | Selly |  *Selena Gomez*
Kouzelníci z Waverly
2010
Se soustředí na rodinu v New Yorku, který vlastní restauraci, kde se v zákulisí, mohou děti dělat skutečné kouzlo.
Ramona a Beezus
2010
Vyplývá nehody mladých ročníku schooler Ramona Quimby z knihy Beverly Cleary populární dětské série.
Arthur a Pomsta Maltazard
2009
Arthur odpovědi tísňové volání z princezna Selenia, který je ohrožován zločinný Maltazard.
Kouzelníci z Waverly: The Movie
2009
Mocné kouzlo odevzdaných Alex vysvětluje potíže pro Russo je. Děti se musí jít na dobrodružství za záchranu své rodiny a jejich existence.
Sladký život na palubě
2009
Hannah Montana desky SS Tipton na její cestě ke koncertu výkon v Honolulu. Zapůsobit Bailey, Cody získává Woody, aby mu pomohl získat lístky. Mezitím Russos použít trochu magie okořenit svou dovolenou. Alex vytáhne žert na Justin, pro který pan Moseby obviňuje Zack, zatímco Max představí v Londýně na kouzelný kufr.
Princess Protection Program
2009
Když malá země je napadnuta diktátor, mladou princeznou (později známý jako Rosie) je vzat do vazby Princess Protection Program. Ona je šlehaný pryč venkova Louisiana, kde se musí naučit jemnůstky chovat jako normální americký teenager. V procesu přizpůsobování se jejímu novému životu, Rosie jí dává nový přítel a spolubydlící, Carter, pár lekcí v tom, jak jednat s královskou sebejistotou.
Disney 365
2009
Novinky segment na Disney Channel, který hlásí nejnovější Disney novinky a věci vztahující se k Disney.
Barney: Top 20 Odpočítávací
2009
Barney a přátelé zpívat a tančit na některé ze svých oblíbených písní.
Dalším Cinderella Story
2008
Chlap, který tančil s tím, co by mohlo být dívku svých snů na maškarní ples má pouze jeden tip na svou identitu:Zune odešla za sebou, když spěchal domů, aby jí zákaz vycházení. A s jednou-in-a-celoživotní příležitost před ním, on vyrazí najít jeho maskované krásy.

Hannah Montana
2007
Selena guest stars as Mikayla, Miley's biggest rival!
Arwin!
2007
Centers on the character of Arwin the handyman, who moves in with his sister to take care of her kids.
What's Stevie Thinking?
2007
Spin-off pilot about Miranda Sanchez ("Lizzie McGuire") and her sister, Stevie.
The Suite Life of Zack and Cody
2006
In the episode,"A Midsummer's Nightmare," (featuring guest Selena Gomez) Zack and Cody audition for a school play to meet girls.
Walker, Texas Ranger: Trial by Fire
2005
Walker, Alex, and Gage seeks to locate a youngster who has a part of a missile guidance system before criminals do. Selena Gomez is featured as one of the friends of the missing boy.
Spy Kids 3-D: Game Over
2003
Carmen's caught in a virtual reality game designed by the Kids' new nemesis, the Toymaker (Stallone). It's up to Juni to save his sister, and ultimately the world.
Barney & Friends
2002
Barney and friends (including Selena Gomez as Gianna) sing and dance to some of their favourite songs.UPOZORNĚNÍ PRO NĚKTERÉ Z VÁS!

15. listopadu 2010 v 17:08 | Selena |  EXTRA
Takže ted bych tu chtěla probrat několik věcí!!Strašně mě štve že tu někdo spamuje a já přicházím o svoje údaje které jsem si musela sama stáhnout takže už to nedělejte protože je Vám to k ničemu dám to sem totiž ZNOVU! Dále nepište tu sprostě měla jsem tady dost odkazů a poznámek pokud se vám to nelíbí tak sem nechodte!!! Tímto bych chtěla říct že nechápu proč to děláte?!Copak já chodim na Váš blog a začnu tam spamovat?! Nedělám to a jestli to děláte i na ostatních stránkách tak jste pěkný ubožácí blogeři si s tím dávají prácí aby našli nejvíce NEW informacích a vy jím to potom úplně zkazíte! Myslím že správní blogeři budou semnou souhlasit!!! Jinak děkuju že sem chodíte...A omlouvám se že sem tu dlouho nebyla na blog totiž nejsem moc zvyklá ale doufám že sem budu chodit pravidelně!!! Mějte se hezky...

Selena Gomez & The Scene - Girl Meets World

15. listopadu 2010 v 17:02 | Selena |  *Selena Gomez*
Jsou tu videa 1-7 Koukněte se! Bohůžel je to v AJ...Podívejte se do zákulisý konzertů a života Seleny Gomez!