Bagárová a Cristovao: Přiznali svojí lásku

12. prosince 2010 v 16:55 | Selly |  Jiné CELEBRITY

Bagárová a Cristovao: Přiznali svou lásku

Cristovao musel často čelit spekulacím o své homosexualitě. Těm je, zdá se, konec.
Cristovao musel často čelit spekulacím o své homosexualitě. Těm je, zdá se, konec.
Dnes 08:00
Zapírání je konec! Monika Bagárová (16) se vyznala ze své lásky k Benu Cristovaovi (23).

Jelikož výzvědné kanály SuperSpye sahají až na Slovensko, dozvěděli jsme se, že Monika Bagárová plánuje u našich východních sousedů velké přiznání ke vztahu s Benem Cristovaem. V pátek 10. prosince si mohli Slováci u novinových stánků koupit společenský časopis Eva, v němž zpěvačka představí všechny důležité muže svého života.

Monice a jejím mužům bude věnováno několik stránek v podobě fotoeditorialu a několikastránkového rozhovoru. Kromě otce Josefa Bagára, manažera Lumíra Matiho (35) - bývalý přítel a manažer Ilony Csákové  (40) a expartner modelky Sandry Vídeňské (24) - a dvorního návrháře Lukáše Macháčka představuje Bagárová na několika stranách svého přítele Bena Cristovaa. Někdejší finalistka Česko-slovenské superstar se tak poprvé oficiálně vyjadřuje k milostnému vztahu se svým kolegou ze soutěže.

První projevy Moničiných sympatií jsme zaznamenali ještě během soutěže, kdy se na detektoru lži přiznala k lásce k Benovi. Krátce nato čokoládový zpěvák přízeň sexy Romky opětoval. "Moc se mi líbí třeba Monika Bagárová. Na lásku tady ale zatím není čas," řekl v našem rozhovoru během Superstar.

Od konce soutěže se Monika a Ben objevovali často ve společnosti bok po boku. Svůj vztah v médiích urputně dementovali, přestože je zejména naši paparazzi mnohokrát přistihli v situacích, kdy k sobě měli velice blízko. Teprve se poznávali a nechtěli nic uspěchat.

Nyní je ale zapírání konec. Bagárová se prý snaží s Cristovaem trávit veškerý volný čas. Jelikož studuje hudební konzervatoř v Brně a r'n'b zpěvák žije trvale v Praze, vídají se hlavně o víkendech. O dalším vývoji vztahu vás budeme informovat.

(red, SuperSpy)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama