Clarie Holt-Životopis

5. prosince 2010 v 16:36 | Selly |  *H2o just add water*

*Claire Holt alias Emma Gilbert*

Povolání: Herečka
Věk: 22
Datum narození: 7. 07. 1988
Místo narození: Brisbane, Queensland, Austrálie
Znamení: Rak   aktuální horoskop »
Výška: 176 cm

Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti. Seriál "H2O", ve ktrém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou.

Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce má černý pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a také ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní a hlavně bytí mořskou pannou.


Claire rozhodně není voda cizí. Na roli mořské víly se moc těšila. Slovo relaxace rozhodně nezná. Je majitelkou černého pásu Thai-Kwon-da, jako Emma v seriálu sportovně plave, hraje volejball i vodní pólo. Když se zrovna nevěnuje žádnému
sportu tak zpívá, hraje na piáno nebo kytaru. Role Emmy v serálu "H2O" stačí přidat vodu je její první seriálovou rolí, ale před kamerou se objevila už v několika reklamách. Studuje herectví na soukromé škole. Když jí zbyde čas sám na sebe vyrazí na nákupy nebo s kamarády do kina. 
Bohůžel Claire nehraje už v "H2o" protože na veřejnosti řekla toto: "Nechci být známá pouze jako Emma"! To některé fanoušky "Emmy" velice zklamalo! Upřímně i mne protože H2o je seriál plný dobrodružstvý atd. Takže ted hraje v hororu s názvem: Prokletí domu slunečnic 2-Kde hraje postavu Lindsey Rollins!

(Zdroj: http://osobnosti.cz a z části moje práce)

Clarie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama